FORGOT YOUR DETAILS?

ERGBEY ALÜMİNYUM

1996 yılında sektöre adım atan ERGBEY, 20 yılı aşkın süredir girişimci, yenilikçi ve değerlerine sahip çıkan yapısıyla sektörün önemli firmalarından biri haline gelmiştir. 2007 yılında Gebze Pelitli de yer alan tesislerinde üretime başlayan ERGBEY, bugün 5500 m2 alana kurulu yüksek teknoloji makinalar ile donatılmış tesisinde aylık 600 ton üretim yapmaktadır.

Ergbey, üstün nitelikli alüminyum profil üretiminde uzmanlaşarak, bir çok projenin, inşaat ve endustri alanındaki her türlü alüminyum ektrüzyon ürünleri ihtiyaçlarına Umraniye Organize Sanayi Bölgesinde ki 1800 m2’lik satış mağazasında, cevap vermektedir.

Alüminyum profil, alüminyum kompozit paneller ve aksesuarların satışı ile birlikte seramik cephe sistemleri üreten Ergbey, fonksiyonellik ve estetiği profesyonelce sunmaktadır.

Uluslararası standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına uyarak hizmet veren, teknolojiyi yakından takip ederek ürün ve üretimde kullanmak suretiyle kalitesini sürekli arttıran Ergbey, 120 kişiyi aşkın tecrübeli kadrosuyla müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktadır. Ürünlerini yeni, farklı ve fonksiyonel çözümler için uluslararası kalite standartlarında üreterek, kalitesini ülke sınırlarının ötesine taşımaktadır. Bugün uluslararası arenada tanınan ve rekabet gücü yüksek olan Ergbey, pek çok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Ergbey müşterilerinin; ürün kalitesi ve performans beklentilerini, yenilikçi anlayışıyla sürekli geliştirerek, müşteri memnuniyetlerini arttırmayı ilke edinmiştir. Bu hedefle, geçmişten getirdiği güç ve özveri ile yatırımlarına devam ederek, her geçen gün daha da büyümek için gereken adımları atmaktadır. Geleceğe adapte olabilmek için şimdiden Endüstri 4.0 normlarını yakalamak ve çağın gelişimini alüminyum ekseninde takip etmek ve uygulamak için gerekli adımları da atan Ergbey, değişen dünya koşullarında geçmişin değil, bugünün ve yarının şirketi olmayı hedeflemektedir.

TOP